GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Popularna 'tračerica', pjevačica, darkerica?

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Populrana tračerica, Taylor Momsen smatra da se ljudi se previše zamaraju njenim goth izgledom.
16-godišnju zvijezdu serije 'Gossip Girl' često nazivaju darkericom, na što ona kaže: Dark je relativan pojam.
U nedavnom je intervjuu i dodala: To samo ovisi o tome što smatramo tamnim, odnosno darkom. Mislim da neki ljudi čak misle da sam štovatelj sotone ili tako nešto.
Osim glume, Momsen se bavi i pjevanjem. Pjevačica je benda pod nazivom 'Pretty Reckless', koji će objaviti svoj prvi album sljedećeg mjeseca, točnije 22. lipnja.
Momsen opisuje glazbu kao heavy rock, a kaže kako slušatelji mogu očekivati da će vrištati na njih.
____________

Mislim da sad već pretjeruje, tolike izjave u vezi izgleda?!

Hanna

Hanna
No way!
No way!

Nije oa gotičarka ni ništa. Svi su rockeri takvi.

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.