GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Penn maturirao sa 13 godina

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Penn maturirao sa 13 godina Empty Penn maturirao sa 13 godina ned svi 02, 2010 10:47 am

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Penn Badgley, glumac koji u američkoj hit teen TV seriji 'Gossip Girl' igra ulogu Dana Humphryja, srednju školu je završio čak pet godina prije svojih vršnjaka

Simpatični 22-godišnji glumac želio se što prije posvetiti glumačkom pozivu pa je ubrzao svoje srednjoškolsko obrazovanje i maturirao sa 13 godina, puno prije školskih kolega.

Kako ne bi morao uzimati dodatne satove i pohađati nastavu na TV i filmskim setovima, Badgley je odlučio doći čim prije do srednjoškolske diplome i to mu je uspjelo.

Badgley, koji je već u 12. godini gostovao u seriji 'Will i Grace', a zatim počeo glumiti u popularnoj TV seriji 'Young i Restless', objašnjava kako je to bilo samo da ne mora uzimati posebne školske sate i plaćati osobne učitelje.

'Kad nisam radio, učio sam. Na kraju sam šest mjeseci provodio u školi, a šest mjeseci bih radio. I uspio sam!', rekao je Penn, koji je zbog glumačke karijere odbio i mjesto na prestižnom sveučilištu University of Southern California.

'Prvo sam prihvatio mjesto na USC, međutim nikad nisam krenuo na fakultet. Već sam radio i shvatio sam da ne želim ići na filmski fakultet, već glumiti pred kamerama', rekao je simpatični Penn, koji je u stvarnom životu u vezi s kolegicom iz TV serije 'Gossip Girl' Blake Lively (Serena Van Der Woodsen).

credit: Gossip Girl Croatia

https://ggdaily.forumcroatian.com

2Penn maturirao sa 13 godina Empty Re: Penn maturirao sa 13 godina uto svi 04, 2010 2:39 pm

Blair <3

Blair <3
Remember me
Remember me

oo pametnjakovicc Very Happy

3Penn maturirao sa 13 godina Empty Re: Penn maturirao sa 13 godina uto svi 04, 2010 2:43 pm

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

OMG O.O
Smartie Very Happy

4Penn maturirao sa 13 godina Empty Re: Penn maturirao sa 13 godina uto svi 04, 2010 2:59 pm

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Ovak su napisali na jednom forumu: "Štreber u privatnom životu, štreber u seriji." Haha, pametan je Very Happy

https://ggdaily.forumcroatian.com

5Penn maturirao sa 13 godina Empty Re: Penn maturirao sa 13 godina sub svi 08, 2010 2:29 pm

Serena

Serena
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Geek -.- Očem ja. XD

6Penn maturirao sa 13 godina Empty Re: Penn maturirao sa 13 godina uto svi 11, 2010 9:16 pm

Hanna

Hanna
No way!
No way!

Blago njemu!

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.