GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

TAYLOR MOMSEN POSTALA ZAŠTITNO LICE BRENDA NEW LOOK

+2
Blair <3
leichy
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Gossip Girl serija od samog početka svog emitiranja dobila je bitnu ulogu u modnoj industriji. Ne samo da su glavne glumice preko noći postale poznate trendseterice, nego se i likovi koje glume često koriste kao inspiracija u modi. Jedna od zvijezda ove popularne teen serije je Taylor Momsen čijim su stilom oduševljeni mnogi u svijetu mode.

Taylor je ovih dana osim glume isprobala i poziranje za modni brend New Look čije je novo zaštitno ime. Slike su osvanule na svim modnim blogovima i modne ovisnice su oduševljene rezultatom. Nova kolekcija modnog brenda New Look idealno joj stoji, a mlada Taylor se dobro snašla u ulozi modela.

Blair <3

Blair <3
Remember me
Remember me

wow,cestitam joj

Mee

Mee
No way!
No way!

Cestitke Tayy.. Very Happy

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Znala sam to Razz
Inače, congratzz Very Happy

https://ggdaily.forumcroatian.com

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Congratzz Very Happy

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Predobro je to.

Hanna

Hanna
No way!
No way!

Odlično za nju, predobro mi se ona oblači inače.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.