GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Miley Cyrus se zaljubila u zvijezdu iz 'Gossip Girla'

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Miley Cyrus je u jednom intervjuu priznala da je zaljubljena u glumca iz serije 'Gossip Girl' Penna Badgleyja
Kako je Miley rekla – prilično je opsjednuta njime.

'Nisam znala tko je taj glumac, a onda sam ga vidjela u filmu 'The Stepfather' i sada sam opsjednuta. Film sam željela vidjeti jer mi je djelovao zastrašujuće, a nisam ni znala da Penn ondje glumi', rekla je Miley.

'A i sam film mi se svidio. Bio je zaista jeziv', zaključila je mlađahna glumica.

Serena

Serena
Nobody does it better.
Nobody does it better.

ISUSE BOŽE! Kako mi idu na živce ovakvi članci u kojima piše nešto stoto od značenja u njima. Uopće nije rekla da se zaljubila u njega! [You must be registered and logged in to see this image.]

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Heh, da.. istina, izvrću riječi

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Da, pa uopće nije rekla da se zaljubila. Mrzim takve članke -.-

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Ja također. Žele novinari proširiti laži

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Ah, u jednu ruku ---> to im je posao. u drugu ---> svima idu na živce, ali to im je reklama svima.

https://ggdaily.forumcroatian.com

Hanna

Hanna
No way!
No way!

To rade da privuku čitatelje.
Ona mi je draga, ajd lijepo od nje. Very Happy
Samo kako to da ga nije vidjela u gg? o.O

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.