GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Leighton u jednoj haljini isfurala dva looka

+2
Dorothy
leichy
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Mini kreacija u bež boji, s crnim i zelenim detaljima, krasila je vitko tijelo Leighton Meester na premijeri nove komedije 'Date Night'. Ne bi haljinica toliko ni plijenila pozornost da sprijeda nije izgledala kao jedna, a straga kao sasvim druga priča
Neobična haljinica koju je Leighton Meester nosila na njujorškoj premijeri bila je glavna meta fotografa na crvenom tepihu.

Popularna 23-godišnja glumica odlučila se za uradak dizajnera Giambattiste Valija - haljinu koja prati liniju tijela, s dubokim V izrezom oko vrata i posebno naglašenim strukom. Otraga je pak haljina bila sva u resicama koje su i dodale taj neobični začin cjelokupnoj pojavi mlade glumice.

Nosila je i cipele s remenčićima i na visoku poetu s potpisom PHI te nakit Cathy Waterman.



[You must be registered and logged in to see this link.]

CREDIT: T-potral

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Predobro. Baš mi se sviđa ovo, preodlično. Smile

https://ggdaily.forumcroatian.com

Serena

Serena
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Iju, odvratno.
[ Samo sam iskrena. ]
Meni se sviđa prednja strana, ali, pobogu, šta je ovo iza?!
Neku pticu je ubila?! :S

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Heh, meni je cool

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Baš je foraa. Very Happy

Queen B

Queen B
No way!
No way!

slazem se sa Serenom. izgleda kao da je zalutala iz zoo wrta

Hanna

Hanna
No way!
No way!

Vi ne pratite modu. Nije da ja pratim ali cijenim kreativnost. I slatka mi je haljinica, izgledaju kao 2 totalno drugačije priče u 1 haljini. Danas je došlo doba kad su lude stvari moderne i jednostavno se morate pomiriti s tim. (:

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.