GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Tračerica - Općenito

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Tračerica - Općenito Empty Tračerica - Općenito ned tra 18, 2010 5:13 pm

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Omiljena i jako popularna teen serija Gossip Girl napokon je stigla na domaće TV ekrane! Odlična vijest za cure koje vole uzbudljive događaje iz teen života, ali i modni stil bez premca. Saznaj sve o Tračerici!

Gossip Girl serija je o bogatim tinejdžerima s Manhattana koja je u kratkom roku osvojila svijet i stekla brojne fanove. Odnedavna je i ti možeš gledati na HTV-u u uzbudljivom svijetu razmaženih trendsetera iz otmjene njujorške četvrti. TV znalci kažu da je serija postigla golem uspjeh jer je pravi miks onoga što teen cure i dečki vole. Osim uzbudljive radnje, serija je popularna ponajprije zbog modnih kreacija glumica koje su postale prave ikone stila za cure u teen godinama. Serena van der Woodsen, Blair Waldorf, Chuck Bass, Nate Archibald, Vanessa Abrams, Dan i Jenny Humphrey, iz epizode u epizodu oduševljavaju svojim stilom i hrabrim odjevnim kombinacijama, baš kao što su to nekad radile Rachel Bilson i Mischa Barton u seriji O.C.

O seriji:
Serija Tračerica snimljena je prema bestselerima za mlade Cecily von Ziegesar, a govori o životima povlaštene skupine tinejdžera jedne privatne škole s Manhattana. S bloga sveznajuće, no iznimno tajnovite Tračerice učenici saznaju da se Serena van der Woodsen, nekadašnja najveća partijanerica s Upper East Sidea, vratila u grad. Nitko ne zna tko je Tračerica, ali svi se u ovom ekskluzivnom i začaranom krugu oslanjaju na njezinu internetsku stranicu šaljući sms poruke za najnoviju ekskluzivu. Čak se i Serenina najbolja prijateljica Blair Waldorf iznenadi kada sazna da je Serena iznenada završila svojevoljni progon u internat i vratila se na Manhattan. Pratiti nestalna prijateljstva, ljubomore i metež u tom imućnom i složenom svijetu nije lako, ali to je ono što Tračerica čini najbolje.

Tko je tko u Tračerici:
Blake Lively - Serena van der Woodsen
Leighton Meester - Blair Waldorf
Penn Badgley - Dan Humphrey
Chace Crawford - Nate Archibald
Taylor Momsen – Jenny Humphrey
Ed Westwick - Chuck Bass
Jessica Szohr - Vanessa Abrams
Kelly Rutherford – Lily van der Woodsen
Matthew Settle - Rufus Humphrey

https://ggdaily.forumcroatian.com

2Tračerica - Općenito Empty Re: Tračerica - Općenito ned tra 18, 2010 9:29 pm

tinchica

tinchica
No way!
No way!

Zapravo nisam očekivala da je serija ovakva kakva je. Mislila sam da će biti neki Science-Fiction od teen serije (ak kužite šta hoću reć xD), ali baš me ugodno iznenadila i radnja i likovi - uvijek je dinamično i nema razvlačenja kao u Tree Hillu ili Gleeju

http://tina356.blog.hr

3Tračerica - Općenito Empty Re: Tračerica - Općenito ned tra 18, 2010 9:35 pm

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Ja ne kužim šta si mislila reć, ali i meni se sviđa šta je sve u facu, i stvarno je brutalno. Kao u stvarnosti, to mi je super. I odlično mi je što ide na našoj televiziji, a dok nisam počela pratit seriju mislila sam da je čist bezveze. Ali predobra mi je!

https://ggdaily.forumcroatian.com

4Tračerica - Općenito Empty Re: Tračerica - Općenito ned tra 18, 2010 9:38 pm

Blair <3

Blair <3
Remember me
Remember me

Haha, ja kad sam reklamu vidjela odmah sam znala da cu je pratiti Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.