GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Serija koju obožavaju Beckhamica i Lady GaGa

+2
Dorothy
Blair <3
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Blair <3

Blair <3
Remember me
Remember me

Ova teen sapunica o životu bogatih trendsetera iz visokog njujorškog društva, prepunom intriga i ljubavnih pustolovina, osvojila je u kratkom roku gledatelje širom svijeta, a na nju su se navukle i pripadnice A-lige celebova Victoria Beckham i Lady GaGa koje su kasnije ostvarile i cameo uloge.

'Potpuno sam opsjednuta tom serijom', priznala je ova majka troje djece za britanski Marie Claire.

Kontroverzna pjevačica Lady GaGa otkrila je da ju je u svijet elite s Manhattana uvela mlađa sestra koja je velika obožavateljica ove serije koja se počela prikazivati u rujnu 2007. na američkoj kabelskoj mreži The CW.

'Moja sedamnaestogodišnja sestra redovito prati 'Tračericu'. Nisam ništa znala o seriji dok me nisu pozvali da gostujem u jednoj epizodi. Rekla sam to sestri i ona je počela vrištati da moram prihvatiti angažman. Zatim sam počela gledati seriju i oduševila me je. Sad se smatram velikim fanom', kaže ova ekscentrična Njujorčanka.

U prvoj epizodi serije školom se proširi vijest da se Serena van der Woodsen, nekadašnja najveća partijanerica vratila u grad, i to od izvora od kojega saznaju sve važne vijesti: s bloga sveznajuće, no iznimno tajnovite Tračerice.

Nitko ne zna tko je Tračerica (glas joj posuđuje glumica Kristen Bell), ali svi se u tom ekskluzivnom i začaranom krugu oslanjaju na njezinu web stranicu i ekskluzivne informacije koje se potom šire brzinom munje internetskim prostorom.
Čak se i Serenina najbolja prijateljica Blair Waldorf iznenadi kada sazna da je Serena iznenada završila svojevoljni progon u internat i vratila se na Manhattan. Pratiti nestalna prijateljstva, ljubomore i metež u tom imućnom i složenom svijetu nije lako, ali to je ono što Tračerica čini najbolje…

Dramatični prekidi, živčani slomovi, problemi s drogom i promiskuitetnost, uobičajene su teme s kojima se glavni junaci serije suočavaju dok pohađaju privatne škole na njujorškom Upper East Sideu, provode se u najelitnijim klubovima i ručaju u ekskluzivnim restoranima.

Osim uzbudljivim zapletima, junaci te serije oduševljavaju i svojim modnim stilom pa mnogi kažu da je Tračerica u tom modnom aspektu naslijedila Seks i grad.

Besprijekorno odjevene (za što je zaslužan stilist Eric Daman), bogate nasljednice s Manhattana diktiraju neke nove modne trendove, a njihove modne kombinacije često potpisuju poznati dizajneri. Zaštitni znak spletkama sklone štreberice Blair Waldorf (igra je Leighton Meester) njezini su bezbrojni rajfovi za kosu, a Serena van der Woodsen (Blake Lively), njezina najbolja prijateljica i povremena neprijateljica, svoju zavidnu figuru rado ističe u kratkim haljinicama, otvorenim majicama, skinny trapkama i uz puno kul modnih detalja. Osim njih dvije, svojim stilom se izdvaja i Jenny Humphrey (Taylor Momsen) kojoj je najveća želja postati modna kreatorica te djevojka egzotičnih crta lica boho rokerica Vanessa Abrams (Jessica Szohr). Ništa manje nisu zanimljivi u vizualnom pogledu ni njihovi muški kolege: Chuck Bass (Ed Westwick), Nate Archibald (Chase Crawford), Dan Humphrey (Penn Badgley) i Carter Baizen (Sebastian Stan).

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Za Bekamicu nisam znala, al za Gaguu jesam. Very Happy

https://ggdaily.forumcroatian.com

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Znala sam, hvala ti.

Mee

Mee
No way!
No way!

Nisam znala..hvala Razz

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Ja sam znala za Gagu da ju je sestra navukla ali za Vikii nisam. Smile

Hanna

Hanna
No way!
No way!

Znala sam za obje. Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.