GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.

Join the forum, it's quick and easy

GG Daily
Welcome to the first Croatian Forum about the television series "Gossip Girl". If you are not registered you can do it with just one click, and if you are registered log in and enjoy.
_______________________________
Dobrodošli na prvi hrvatski forum o megapopularnoj seriji 'Tračerica'. Ako se još niste registrirali to možete učiniti samo jednim klikom, a ako ste ipak registrirani ulogirajte se i uživajte.

AdministrationTeam.
GG Daily
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GG Daily


You are not connected. Please login or register

Taylor nije fan traperica

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Taylor nije fan traperica Empty Taylor nije fan traperica sub svi 08, 2010 11:09 pm

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Taylor Momsen nije fan traperica. Ne možemo je kriviti za to.
Šesnaestogodišnja glumica, koja igra Jenny Humphrey u seriji Gossip Girl, želi biti rock zvijezda više nego glumica, što mi, naravno cjenimo. Jer, kada si rock zvijeda, možeš se lako izvući za neke stvari, kao što je na primjer, nenošenje traperica. Momsen i njen bend, The Pretty Reckless, izdaju svoj debi album ovog leta, a nedavno su izdali i singl 'Make me wanna die'.

EW: Tvoja pesma 'Make me wanna die' je na soundtrack-u filma 'Kick-Ass'.
Taylor Momsen: To je tragicna ljubavna pesma. Kao Romeo i Julija. Ne mozes da budes sa onim koga volis i zato umires. To je prvi sing mog benda. Snimili smo spot za nju. Uklapa se uz pesmu. Veoma je mracan.

EW: Kako napreduje album?
TM: Izlazi na leto. Svake pesme su jako bitne. Ne znam, samo zelim da ih ljudi cuju.

EW: Ko ti je najveca inspiracija za stvaranje muzike?
TM: The Beatles. Bili su prvi u svemu, i sve su radili najbolje.

EW: Cesto te porede sa Courtney Love.
TM: Ne zelim da budem Courtney Love. Zelim da budem Kurt Cobain. On je sjajan i pesme su mu genijalne. Hole ima sjajne albume. Svi me porede sa Courtney Love zato sto se slicno oblacimo, obe imamo plavu kosu, nosimo karmin i haljine. Ali izvinite, zar vecina devojaka ne izgleda tako? Ugledam se na Nirvanu, a ne na Hole.

EW: Kako uspevas da balansiras izmedju muzike i glume?
TM: Glumim od svoje druge godine. Nije da ne volim glumu, ali to mi je samo posao. Nikad ne moze biti licno kao muzika, jer kroz muziku mogu da izrazim svoju licnost.

EW: Tvoja koleginica iz serije Gossip Girl Leighton Meester takodje gradi muzicku karijeru. Pricate li o tome?
TM: Ne. Nisam bas bliska sa ostalim glumcima iz Gossip Girl-a. Srdacni smo i fini jedni prema drugima, ali nismo prijatelji izvan seta. Svi radimo razlicite stvari: Leighton izdaje pop album, koji je stvarno super.

EW: Cujemo da ce Jenny biti odsutna u prvih nekoliko epizoda cetvrte sezone.
TM: Bicu na turneji. Ne znam sta ce se desiti kad krene sledeca sezona. Ne zelim da pricam o tome jos uvek. Uostalom, videcete na kraju trece sezone.

EW: Na nastupu u Njujorku prosle godine izgledala si kao da si zaboravila da obuces pantalone. Sta se to desilo?
TM: Stvarno ne volim pantalone! Volim helanke. Uopste nisam osoba za pantalone.

EW: Sada si rockerka, mozes da biras da li ces da nosis pantalone ili ne.
TM: Naravno! I biram da ne nosim!

Preuzeto sa Gossip Girl Serbia

2Taylor nije fan traperica Empty Re: Taylor nije fan traperica sub svi 08, 2010 11:21 pm

Dorothy

avatar
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Haha, ma ne vjeruuujem. Nemoguće! XD

https://ggdaily.forumcroatian.com

3Taylor nije fan traperica Empty Re: Taylor nije fan traperica sub svi 08, 2010 11:22 pm

leichy

leichy
Would I lie to you?
Would I lie to you?

Slažem se, koma

4Taylor nije fan traperica Empty Re: Taylor nije fan traperica ned svi 09, 2010 10:04 am

Ana

Ana
Nobody does it better.
Nobody does it better.

Hahhaha, koja je ona carica xD

5Taylor nije fan traperica Empty Re: Taylor nije fan traperica uto svi 11, 2010 9:13 pm

Hanna

Hanna
No way!
No way!

Ja ne vjerujem. *_*
ja npr. živim u trapericama haha

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.